Педагогічні читання "«Перспективи дистанційного навчання в освітньому процесі закладу"
Oct 28, 2021
Одним із пріоритетних напрямів програми модернізації загальноосвітньої школи визнане дистанційне навчання. Впровадження елементів дистанційної форми навчання в школі є необхідною умовою для досягнення сучасного рівня якості освіти, тому вчителям довелося прийняти новий виклик і швидко адаптуватися до нових реалій, опановувати нову форму організації навчального процесу. Про це йшлося на педагогічних читаннях на тему «Перспективи дистанційного навчання в освітньому процесі закладу», під час яких педагоги закладу поділилися своїм досвідом роботи з різними освітніми онлайн - сервісами, платформами, електронними освітніми ресурсами тощо.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=416773513222561&id=100111534888762
Вчитель географії Волкова В. М. продемонструвала, як за допомогою Mentimeter, Triventy, Kahoot, Google Forme та інших сервесів можна створювати інтерактивні презентації, вікторини, навчальні ребуси, тестові завдання різних видів тощо.
Зі своїми напрцюваннями на «дистанційні» поділилася вчитель фізики Мутовчийська А. І. , яка використовує українську електронну інформаційно - освітню систему МійКлас та освітню платформу «Всеосвіта».
Про нові можливості освітньої платформи для дистанційного навчання учнів 5 – 11 класів «Всеукраїнська школа онлайн» повідомила вчитель болгарської мови Мітєва В. Г.
Вчитель інформатики Черкес Т. Д. дала цікавий та пізнавальний майстер - клас з проведення інтерактивних вправ для учнів за допомогою сервісу LearningApps, а також вчителі мали змогу взяти участь у виконанні завдань, використовуючи Plickers –карти, одного з найбільш зручних у використанні додатків для миттєвого опитування учнів.
Зрозуміло, що для того, щоб дистанційний урок був ефективним, вчителю та й учням треба добре попрацювати, докласти чимало зусиль, пам´ятаючи про те, що захопливий онлайн - урок– це той, що дає не інформацію, а досвід.